لوگوی مبیت
چگونه میزبان شویم
۱/ چنانچه شما اقامتگاهی مبله برای اجاره کوتاه مدت دارید می توانید با استفاده از کلید می خواهم میزبان باشم به صورت رایگان برای مشاهده ی دیگران آن را در اپلیکیشن مبیت ثبت کنید.
برای ثبت نام ملک خود در این لیست کافیست از طریق اپلیکیشن میزبان اطلاعات ملک خود را وارد نمایید تا درخواست حضور مهمان برای شما ارسال شود.
دریافت اپلیکیشن:
۲/ انتشار آگهی شما در سایت به نام خودتان خواهد بود و شماره تماس شما به عنوان مالک پس از انجام رزرو به میهمان ارائه میشود. در صورتی که میهمان در خواست رزرو واحد شما را داشته باشد ، یک پیام حاوی اطلاعات زمان اقامت میهمان و مشخصات ایشان برای شما ارسال خواهد شد و در صورت تاییدتان ، پیش فاکتور نهایی شده توسط شما برای مشتری نمایش داده شده و پس از پرداخت/ تایید، رزرو نهایی می شود.
۳/ در تکمیل فرم اطلاعات منزل دقیق باشید و از تصاویر باکیفیت و تعداد بیشتری از تصاویر استفاده کنید چرا که ارائه ی هرچه بهتر اطلاعات صحیح، در جذب مشتری تاثیر به سزایی دارد.
۴/ مجموعه "مبیت" مبلغ اجاره روز اول را از مشتری دریافت کرده و پس از شروع اقامت، مبلغ پیش پرداخت را به حساب مالک انتقال خواهد داد.
۵/ مبلغ پیش پرداخت به عنوان ودیعه تا شروع اقامت مشتری نزد مجموعه مبیت می ماند، در صورت عدم ورود مشتری در تاریخ رزرو مبلغ پیش پرداخت طبق مقررات به مالک تحویل داده خواهد شد.
۶/ درج آگهی در وبسایت رایگان است وتبلیغ خانه شما در شبکه های اجتماعی ما به صورت رایگان انجام می پذیرد، اما در صورت رزرو شدن خانه ی شما از طریق وبسایت مبیت، ۱۰ درصد از مبلغ کل رزرو به سایت تعلق خواهد گرفت.
۷/ همواره این امکان برای میزبان فراهم است تا با پرداخت ۲۰ درصد از مبلغ کل رزرو در لیست پیشنهاد ویژه ما که به مهمان نشان داده خواهد شد قرار بگیرید.
۸/ برای حضور در لیست تخفیفی ها پس از اعلام و مشخص کردن تخفیف مورد نظر میتوانید در این لیست حضور داشته باشید.
خانه
میزبان شوید
چگونه میزبان شویم
قوانین و مقررات
تماس با ما
مجله مبیت